dr n. med. Anna Horbaczewska

ginekolog położnik

O mnie

Zawodowo poświęcam się głównie diagnostyce i leczeniu niepłodności. Z każdą Parą tworzę wspólny, indywidualny plan działania, aby osiągnąć upragniony cel.

Bardzo ważne jest dla mnie, aby w gabinecie Pacjenci czuli się komfortowo oraz aby nie pozostawiać żadnych pytań bez odpowiedzi. Swoją pracę wykonuję z pasją i dużym zaangażowaniem.

EDUKACJA

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów odbyłam liczne staże zagraniczne, m.in. w Medical University of Rochester w Stanach Zjednoczonych, Karolinska Institutet w Szwecji czy Medizinische Universitaet Wien w Austrii.
Aktualnie odbywam specjalizację z zakresu położnictwa i ginekologii w Klinice Endokrynologii Ginekologicznej i Ginekologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prowadzę zajęcia kliniczne ze studentami Wydziału Lekarskiego oraz School of Medicine in English Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W 2021 r. obroniłam pracę doktorską pt. „Analiza czynników wpływających na powodzenie implantacji w endometrium kobiet z niepłodnością pierwotną o nieustalonej etiologii”.
Obecnie uczestniczę w badaniach klinicznych, kontynuując pracę naukową. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i kongresach. Jestem autorką i współautorką licznych publikacji, zarówno w piśmiennictwie medycznym jak i popularnonaukowym.

 

Zakres świadczeń

Cennik

Wyróżnienia

dr n. med. Anna Horbaczewska

ginekolog położnik

Godziny pracy

Po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.Ginekolog Myślenice

?
ZAREZERWUJ
WIZYTE