lek. Michał Pasiński

chirurg ogólny, chirurg plastyk , specjalista medycyny estetycznej

O mnie

Specjalista chirurgii plastycznej, specjalista chirurgii ogólnej, lekarz medycyny estetycznej.
Michał Pasiński jest chirurgiem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiadanie dwóch pełnych specjalizacji – z chirurgii plastycznej oraz chirurgii ogólnej umożliwia mu wykonywanie zabiegów operacyjnych w sposób pewny i bezpieczny dla pacjenta.
Wykonuje pełny zakres zabiegów z chirurgii plastycznej, a w tym plastykę powiek, uszu oraz nosa, plastykę piersi i powłok brzusznych, korekty blizn oraz zabiegi miejscowe. Od wielu lat zajmuje się również medycyną estetyczną oraz laseroterapią.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
Stale pogłębia i aktualizuje swoją wiedzę na stażach, szkoleniach oraz kursach w jednostkach służby zdrowia zarówno publicznych, jak i prywatnych w kraju i zagranicą, w tym w Brazylii, Portugalii i Hiszpanii.
Szkolenie specjalizacyjne z zakresu chirurgii plastycznej odbywał w Oddziale Klinicznym Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Leczenia Oparzeń Wojskowego Instytutu Medycznego CSK MON w Warszawie, a w zakresie chirurgii plastycznej początkowo na Oddziale Chirurgii Ogólnej Szpitala Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie, a następnie kontynuował zdobywając dalsze doświadczenie i wiedzę na Oddziale Chirurgicznym SP ZOZ MSW w Krakowie.
Studia lekarskie ukończył w 2004r. na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Staż podyplomowy odbył w Szpitalu Specjalistycznym im. J. Dietla.

Zakres świadczeń

Cennik

RODZAJ BADANIA

CENA

KONSULTACJA MEDYCYNY ESTETYCZNEJ

300 zł

KONSULTACJA CHIRURGICZNA

300 zł

KONSULTACJA Z ZAKRESU CHIRURGII PLASTYCZNEJ

300 zł

LASEROWE USUWANIE ZMIANY

200 zł

ZABIEG W ZNIECZULENIU MIEJSCOWYM

700 zł

(KOSZT ZABIEGU Z ZAKRESU CHIRURGII PLASTYCZNEJ I MEDYCYNY ESTETYCZNEJ , W ZALEŻNOŚCI OD RODZAJU ZABIEGU , USTALANY JEST INDYWIDUALNIE PO KONSULTACJI LEKARSKIEJ. W PRZYPADKU DECYZJI WYKONANIA ZABIEGU W DNIU KONSULTACJI LEKARSKIEJ, NIE POBIERAMY OPŁATY ZA KONSULTACJĘ , A JEDYNIE ZA ZA SAM ZABIEG .)

Wyróźnienia

lek. Michał Pasiński

chirurg ogólny, chirurg Plastyk,specjalista medycyny estetycznej

Godziny pracy

różne dni tygodnia ,
obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefonicznej

?
ZAREZERWUJ
WIZYTE