Dr n.med. Paulina Pasińska

neurolog, specjalista medycyny estetycznej

O mnie

Dr n.med. Paulina Pasińska jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi (2010r.).
Staż podyplomowy odbyła w Szpitalu MSWiA w Krakowie. Doświadczenie zawodowew ramach specjalizacji zdobywała w Klinice Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (2013-2017r.). W 2017r. wyróżniająco zdała egzamin specjalizacyjny otrzymując nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.W 2020r. obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską nt. " Delirium post-stroke:prevalence, risk factors, and it’s subtypes in patients in acute phase of stroke. Long term prognosis of patients with post-stroke delirium” („Ocena częstości występowania i czynników ryzyka majaczenia oraz jego podtypów u pacjentów z udarem mózgu. Wpływ majaczenia na rokowanie po udarze”).

Obecnie jest zatrudniona na stanowisku asystenta w Zakładzie Dydaktyki MedycznejUJ CM.
Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także autorką i
współautorką publikacji naukowych o tematyce neurologicznej Stale doskonali swoje umiejętności zawodowe i uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach, kursach oraz bierze czynny udział w profesjonalnych konferencjach naukowych w kraju i za granicą.
W swojej praktyce zajmuje się leczeniem schorzeń neurologicznych ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego, w tym: bóle i zawroty głowy, polineuropatie, choroby złącza nerwowo-mięśniowego, choroby zwyrodnieniowe kręgosłupa, rwa kulszowa, udowa i barkowa, padaczka, choroby neurozwyrodnieniowe m.in. ch. Parkinsona, ch. Alzheimera, drżenie, tiki, kręcz szyi, udar mózgu, zespół cieśni nadgarstka, mononeuropatie kończynowe.

Od 2011r. zajmuje się medycyną estetyczną. Uczestniczy w potwierdzonych
certyfikatami kursach i szkoleniach stale poszerzając swoją wiedzę w zakresie
zabiegów m.in. z kwasem hialuronowym czy z wykorzystaniem toksyny botulinowej.

Zajmuje się również laseroterapią.
 
 

Zakres świadczeń

Cennik

Wyróźnienia

Dr n. med. Paulina Pasińska

neurolog, specjalista medycyny estetycznej

Godziny pracy

po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

Przydatne linki

?
ZAREZERWUJ
WIZYTE