dr n. med. Elżbieta Gradek Kwint

specjalista neurolog

O mnie

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Od 2016 roku pracuje w Oddziale Klinicznym Neurologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. W 2021 roku uzyskała tytuł specjalisty w dziedzinie neurologii. Jest również asystentem Katedry Neurologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych.  W 2023 roku obroniła z wyróżnieniem pracę doktorską pt.  ,,Predisposing factors, diagnostic, and predictive markers of stroke- associated pneumonia”.  Aktywnie uczestniczy w konferencjach i zjazdach naukowych, stale doskonali swoje kwalifikacje zawodowe poprzez uczestnictwo w kursach oraz warsztatach szkoleniowych. Od wielu lat jest członkiem Polskiego Towarzystwa Neurologicznego, a także Polskiego Towarzystwa Bólu Głowy. 

Zakres świadczeń

W naszym Centrum dostępna jest terapia migreny przewlekłej! 

toksyna botulinowa, potocznie zwana botoksem w medycynie stosowana jest od wielu lat. Jest wykorzystywana w leczeniu migreny przewlekłej czyli takiej gdzie ból głowy dokucza więcej niż 15 dni w miesiącu. Leczenie toksyną botulinową uznawane jest za leczenie bezpieczne oraz w dużej mierze pozbawione ogólnych działań niepożądanych. Pacjenci obserwują zmniejszenie liczby dni z bólem głowy w miesiącu oraz wyraźny spadek natężenia bólu. Liczne badania pokazują, iż toksyna botulinowa poprawia jakość życia pacjentów z migreną.

W przypadku dodatkowych pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego  lub zapraszamy na  konsultację do pani doktor.

Ponadto posiada doświadczenie w diagnostyce i leczeniu schorzeń kręgosłupa, prowadzeniu Pacjentów z padaczką, opiece nad Pacjentami po przebytym udarze mózgu i z chorobą Parkinsona.

Cennik

RODZAJ BADANIA

CENA

pierwsza konsultacja lekarska

240 zł

kolejna konsultacja lekarska

200 zł

leczenie migreny toksyną botulinową –  BOTOKS

2100 zł

Wyróźnienia

lek. Elżbieta Gradek Kwinta

specjalista neurolog

Godziny pracy

po wcześniejszej rejestracji telefonicznej

Przydatne linki

?
ZAREZERWUJ
WIZYTE