Makijaż Permanentny

Brwi -Ombre Brows

Technika makijażu Ombre Brows polega na podkreśleniu brwi cieniem, poprzez gradację koloru – jaśniejsze są nasady brwi i górna część, mocniej podkreślona ich podstawa i końce. Przypomina dobrze wykonaną hennę. Pozwala na kamuflowanie ewentualnych ubytków w brwiach.

 

Brwi -Metoda Włosa Maszynowego

Metoda, w której uzyskujemy kształt brwi poprzez tworzenie na całej długości pojedynczych włosków, dobierając je tak, by odzwierciedlały ich naturalny porost. Daje jedne z najbardziej naturalnych efektów. 

Brwi Pudrowe

Brwi pudrowe to technika subtelnie podkreślająca łuki brwiowe, stwarza efekt chmurki na brwiach. Nie ma w niej wyraźnie zaznaczonego konturu. Metoda ta, dedykowana jest dla kobiet, które mają brwi bez ubytków, a chcą je podkreślić i uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.

Brwi-Insta Brows

Insta Brows charakteryzuje się idealnie zaznaczonymi konturami. Tego typu brwi są intensywnie napigmentowane na końcach, miękko cieniowane do przodu. Trend przyszedł ze Stanów Zjednoczonych (Kylie Jenner) i zyskuje coraz większą popularność. Insta Brows polecane są dla kobiet, które maja duże ubytki w naturalnych brwiach, nie mają końcówek, lub włosków w łuku brwiowym.
 
 

Brwi -Metoda Łączona /Hybrydowa

Metoda Łączona/ Hybrydowa (cień + włos) jest połączeniem metody pudru i microblading (gdzie każdy z włosków modelowany jest z osobna).  Metoda microbladingu polega na wyrysowaniu włosków za pomocą specjalnego mikroostrza, zgodnie z ich naturalnym układem wyrastania. Łączona z metodą cienia, daje efekt jeszcze bardziej regularnych brwi.

Makijaż Permanentny ust NUDE

Makijaż permanentny ust NUDE to naturalne, cieliste usta, z efektem wyciszonego, eleganckiego makijażu, podkreślającego subtelność. Idealny dla osób z pełnymi ustami, z bazowym naturalnym jasnym kolorem.

Makijaż Permanentny ust BODYDOLL

Babydoll jest techniką pozwalającą na uzyskanie zmysłowym, miękkich, pełnych ust, przy pomocy bez konturowego podkreślenia i przenikania się kolorów by delikatnie, optycznie je powiększyć. Efektem jest modny, świeży „instagramowy look”
 

Makijaż Permanentny ust AQUARELLE LIPS

metoda Aquarelle Lips polega na delikatnym zapigmentowaniu czerwieni wargowej, w taki sposób, by dawała efekt soczystych, odświeżonych ust z delikatną poświatą. Jedna z subtelniejszych metod bezkonturowych.

Makijaż Permanentny ust metoda LIPSTICK

Metoda Lipstick jest sposobem na uzyskanie idealnie pokrytych ust, odpowiednio dobranym odcieniem. Daje efekt szminki.

Makijaż Permanentny ust OMBRE LIPS

Ombre Lips to technika, w której od idealnie zaznaczonego konturu przechodzi się w coraz jaśniejsze odcienie, dzięki czemu optycznie powiększamy usta, nadając im pełniejszy kształt.

Mezoterapia mikroigłowa

Niwelowanie blizn/ rozstępów – metodą mezoterapi mikroigłowej. Polega na mikronakłównaniu blizny lub rozstępu, co pobudza skórę do samoregeneracji. Zabieg przeprowadzany z użyciem naturalnej krzemionki. 
 
?
ZAREZERWUJ
WIZYTE