REJESTRACJA

Boguta Anna

magister rehabilitacji

O mnie

 

mgr rehabilitacji Anna Boguta

Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku Fizjoterapia. Nieustannie poszerzam swoja wiedzę poprzez czytanie literatury fachowej, a także poprzez udział w kursach, szkoleniach oraz warsztatach.

Swoją karierę zawodową rozpoczynałam w ośrodku, skupionym na przywracaniu do sprawności pacjentów z chorobami neurologicznymi, ortopedycznymi, kardiologicznymi oraz rehabilitacją ogólnousprawniającą osób starszych. Następnie pracowałam w przychodni, której specyfika pracy była ukierunkowana na pacjentów ortopedycznych m.in po zabiegach rekonstrukcji, artroskopii i różnego rodzaju zespołach bólowych.

Obecnie zajmuje się rehabilitacją pacjentów ortopedycznych (w stanach ostrych oraz przewlekłych m.in. z zespołami bólowymi różnego pochodzenia, po skręceniach/złamaniach/operacjach, z chorobami mięśni i stawów) oraz rehabilitacją pacjentów neurologicznych (po udarach mózgu i rdzenia kręgowego, z chorobami nerwowo-mięśniowymi).

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednią terapię w zależności od objawów i zebranego wywiadu. W swojej pracy posługuję się technikami takimi jak masaż leczniczy, kinezyterapia, terapia manualna oraz kinesiology taping.

Serdecznie zapraszam wszystkich Pacjentów z dolegliwościami bólowymi oraz profilaktycznie osoby, które ze względu na wykonywany zawód lub hobby narażone są na przeciążenia mięśni i stawów.

Zakres świadczeń

 
 

Cennik

  • RODZAJ BADANIA CENA
  • masaż leczniczy 45 min 130 zl
  • fizjoterapia 130 zł
  • fizjoterapia + taping 160 zł

Wyróźnienia

Boguta Anna

magister rehabilitacji

Godziny pracy

  • środy

Przydatne linki