REJESTRACJA

Prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

CHIRURG, ONKOLOG, ENDOKRYNOLOG

O mnie

Prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej, z Europejską podspecjalizacją w zakresie chirurgii endokrynologicznej. Prof. Barczyński jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 1996 roku jako absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z dyplomem oraz tytułem lekarza medycyny. Specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej ukończył w 1999 roku, w tym samym roku uzyskał także tytuł doktora nauk medycznych. W 2004 roku został specjalistą chirurgii ogólnej, w 2006 roku uzyskał tytuł Fellow of the European Board of Surgery – Endocrine Surgery, w 2011 roku się habilitował, a rok później ukończył specjalizację w zakresie chirurgii onkologicznej w Centrum Onkologii – Oddziale w Krakowie. W 2016 roku Prezydent RP nadał mu tytuł naukowy profesora nauk medycznych.

 

Aktualnie pełni funkcję Kierownika Kliniki Chirurgii Endokrynologicznej, III Katedry Chirurgii Ogólnej UJ CM w Krakowie oraz Zastępcy Kierownika Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej z Onkologią Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie oraz operuje w dwóch szpitalach prywatnych: SCM Clinic oraz Szpitalu na Klinach w Krakowie. Jest laureatem Konkursu ZŁOTY SKALPEL – Edycja 2018r. Jest także Przewodniczącym Sekcji Chirurgii Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Prezesem Polskiego Klubu Chirurgii Endokrynologicznej oraz Prezesem Elektem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Endokrynologów (ESES).

Prof. Barczyński specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zabiegowym oraz leczeniu operacyjnym schorzeń endokrynnych:

A także w diagnostyce i leczeniu operacyjnym schorzeń przewodu pokarmowego (laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego, plastyka przepuklin, nowotwory żołądka i jelita grubego).

Najczęściej wykonywane przez prof. Barczyńskiego zabiegi to:

Cennik

  • RODZAJ BADANIA CENA
  • Konsultacja 300 zł
  • Konsultacja z USG 450 zł
  • Kwalifikacja do ablacji Echolaserem 400 zł
  • Kwalifikacja do operacji 400 zł
  • USG (tarczyca, piersi, jama brzuszna) 200 zł
  • Biopsja tarczycy 350 zł

Wyróźnienia

prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

CHIRURG, ONKOLOG, ENDOKRYNOLOG

Godziny pracy

  • Poniedziałki 18:00 - 20:30

Po wczesniejszej rejestracji