Prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

CHIRURG, ONKOLOG, ENDOKRYNOLOG

O mnie

Prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński jest specjalistą chirurgii ogólnej i onkologicznej, z Europejską podspecjalizacją w zakresie chirurgii endokrynologicznej. Prof. Barczyński jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskał w 1996 roku jako absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego wraz z dyplomem oraz tytułem lekarza medycyny. Specjalizację I stopnia w zakresie chirurgii ogólnej ukończył w 1999 roku, w tym samym roku uzyskał także tytuł doktora nauk medycznych. W 2004 roku został specjalistą chirurgii ogólnej, w 2006 roku uzyskał tytuł Fellow of the European Board of Surgery – Endocrine Surgery, w 2011 roku się habilitował, a rok później ukończył specjalizację w zakresie chirurgii onkologicznej w Centrum Onkologii – Oddziale w Krakowie. W 2016 roku Prezydent RP nadał mu tytuł naukowy profesora nauk medycznych.

 

Aktualnie pełni funkcję Kierownika Kliniki Chirurgii Endokrynologicznej, III Katedry Chirurgii Ogólnej UJ CM w Krakowie oraz Zastępcy Kierownika Oddziału Klinicznego Chirurgii Ogólnej z Onkologią Szpitala Miejskiego Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza w Krakowie oraz operuje w dwóch szpitalach prywatnych: SCM Clinic oraz Szpitalu na Klinach w Krakowie. Jest laureatem Konkursu ZŁOTY SKALPEL – Edycja 2018r. Jest także Przewodniczącym Sekcji Chirurgii Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, Prezesem Polskiego Klubu Chirurgii Endokrynologicznej oraz Prezesem Elektem Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Endokrynologów (ESES).

Prof. Barczyński specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu zabiegowym oraz leczeniu operacyjnym schorzeń endokrynnych:

A także w diagnostyce i leczeniu operacyjnym schorzeń przewodu pokarmowego (laparoskopowe wycięcie pęcherzyka żółciowego, plastyka przepuklin, nowotwory żołądka i jelita grubego).

Najczęściej wykonywane przez prof. Barczyńskiego zabiegi to:

Cennik

RODZAJ BADANIA

CENA

Konsultacja

300 zł

Konsultacja z USG

450 zł

Kwalifikacja do ablacji Echolaserem

400 zł

Kwalifikacja do operacji

400 zł

USG (tarczyca, piersi, jama brzuszna)

200 zł

Biopsja tarczycy

350 zł

Wyróźnienia

prof. dr hab. n. med. Marcin Barczyński

CHIRURG, ONKOLOG, ENDOKRYNOLOG

Godziny pracy

Poniedziałki

18:00 – 20:30

Po wczesniejszej rejestracji

?
ZAREZERWUJ
WIZYTE