lek. med. Paweł Kwasek

Radiolog, Ultrasonografista, Diagnostyk

O mnie

Jestem lekarzem, specjalistą radiologii i diagnostyki obrazowej.
Mam wieloletnie doświadczenie w opisywaniu wszystkich badań obrazowych (USG, RTG, TK, MR, w tym procedur wysokospecjalistycznych jak MR prostaty czy spektroskopii MR). Obecnie skupiam się przede wszystkim na diagnostyce ultrasonograficznej dorosłych i dzieci.
Ukończyłem studia na wydziale lekarskim Collegium Medicum UJ, 5-letnią specjalizację z zakresu radiologii i diagnostyki obrazowej oraz specjalistyczne kursy Roztoczańskiej Szkoły Ultrasonografii. Stale rozwijam swoje umiejętności uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.
Dzięki kilkuletniej pracy w dwóch referencyjnych szpitalach na terenie województwa śląskiego – Centrum Onkologii – Instytut w Gliwicach oraz w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym Nr 1 w Zabrzu, zdobyłem duże doświadczenie w radiologii i ultrasonografii dorosłych i dzieci, ze szczególnym naciskiem na diagnostykę onkologiczną i pediatryczną.
Jestem członkiem Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego.

Przez wiele lat byłem kierownikiem działu diagnostyki obrazowej w Szpitalu Specjalistycznym im. Prof. E. Michałowskiego (największy polski szpital urologiczny). Pracowałem także jako kierownik pracowni tomografii komputerowej w Centrum Badań Klinicznych Jagiellońskiego Centrum Innowacji oraz na stanowisku radiologa w pracowni MR Voxel w obrębie 5. Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką oraz w obrębie Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie Prokocimiu.

Opisy z badań USG przygotowuję zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego. Każde badanie jest poprzedzone szczegółowym wywiadem klinicznym, a jego wynik omówiony z pacjentem lub jego prawym opiekunem.
Wiedza i doświadczenie we wszystkich metodach diagnostyki obrazowej (USG,TK,MR, RTG) pozwalają mi na optymalne dobranie dalszych badań obrazowych w przypadku konieczności poszerzenia diagnostyki.

Prywatnie jestem mężem psycholożki dziecięcej – Agaty Kwasek i ojcem trójki dzieci. Doświadczenie rodzinne, a także kursy z zakresu psychologii dzieci pozwalają mi (na ile to możliwe w gabinecie lekarskim) na empatyczny, bliskościowy kontakt z pacjentem pediatrycznym, co znajduje potwierdzenie w komentarzach od pacjentów.

Uwielbiam aktywnie spędzać czas. Uczestniczyłem w kilku dalekich wyprawach rowerowych (m.in Węgry, Holandia, Estonia). Na co dzień jeżdżę rowerem poziomym.

Zakres świadczeń

Cennik

RODZAJ BADANIA

CENA

USG JAMY BRZUSZNEJ

250 zł

USG TARCZYCY

250 zł

USG PIERSI

250 zł

USG WĘZŁY CHŁONNE

250 zł

USG PROSTATY

250 zł

LEK.MED PAWEŁ KWASEK

Radiolog, Ultrasonografista, Diagnostyk

Godziny pracy

Po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.radiolog Myślenice

?
ZAREZERWUJ
WIZYTE